Published On: 14 Dhjetor, 2015

Ahmeti: Legjitimiteti i koalicionit të korrupcionit!

Kryetari i Komunës së Prishtinës, njëherësh edhe anëtarë i Lëvizjes Vetëvendosje Shpend Ahmeti ka reaguar pas arrestimit të deputetëve të opozitës nga Policia e Kosovës.

Po ashtu, Ahmeti e ka komentuar diskutimin për AKP si dhe mbledhjen e Qeverisë së Kosovës.

“Në njërën anë beteja e partnerëve të koalicionit për bord të AKP e ndërmarrje publike ku tashmë kanë dhjetëra anëtarë familjesh e në anën tjetër 13 deputetë të arrestuar për asociacionin e demarkacionin.
Legjitimiteti zero i koalicionit të korrupcionit!”, ka shkruar Ahmeti në Facebook

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...