Published On: 8 Prill, 2016

Ahmeti dhe Thaçi në inaugurimin e presidentit Thaçi, një karrige i ndanë

Edhe politikanë nga Maqedonia i janë bashkuar inaugurimit të Thaçit si president i Republikës.

Në këtë foto të bërë nga “zeri.info” shihen dy liderët e shqiptarëve në Maqedoni, Ali Ahmeti nga BDI-ja dhe Menduh Thaçi nga PDSH.

Madje, Thaçi në humor tha për “zeri.info” se ata i kanë ndarë në mes të karrigeve.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...