Published On: 14 Janar, 2016

Ahmeti bahet si “barinjtë” e Dardhës

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti si zakonisht shfaqet nëpër viset e larta malore, duke qenë atraksion i tij.

Ai vazhdimisht kohën e lirë e kalon nëpër zonat malore të Kërçovës, duke shijuar bukuritë natyrore, por edhe të kopeve të deleve, informon INA.

Në një foto të publikuar shihet se si Ahmeti po kuvendon dhe shijon kafenë me barinjtë e fshatit Dardhë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...