Published On: 18 Prill, 2016

Agron Mustafa e punësoi të dashurën e tij Y. Asimi në dy institucione publike

Agron Mustafa siç duket e përdorë pushtetin politik e financiar që përmes punësimeve të ketë sukses edhe me jetën e tij private.

Ai mësohet që të dashurën e tij Yllka Asimi ta ketë punësuar në dy institucione publike në Kosovë. Kujtojmë se Agroni ka qenë drejtor i Aeroportit Ndërkombëtar të Prishtinës dhe për keqpërdorimet në Aeroport ka qenë edhe i arrestuar, dhe për kohën sa ky ka qenë drejtor në këtë institucion ka punuar edhe Yllka Asimi, që është e dashura e tij. Q&Q

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...