Published On: 18 Dhjetor, 2015

Agon Amiga mohon rrahjen me Capital T

Thuajse të gjitha lajmet e shoubizit në vend gjatë ditës së premte raportuan për një rrahje të mundshme në mes Capital T-s dhe Agon Amigës.

Sipas tyre, e gjithë ngjarja ka ndodhur në një qendër fitnesi në Prishtinë, e madje, siç shkruhet, aty pati nevojë edhe për ndërhyrjen e policisë.

Por, një gjë të tillë e ka mohuar për emisionin “Express” në KTV vetë Agoni, duke e quajtur të shpikur tërë këtë ngjarje. Për më tepër ai thotë se nuk e ka të qartë pse ka qenë dashur të shkruhej diçka e tillë, pasi sipas tij, raportet e tyre kanë qenë dhe janë të mira.

“S’ka ndodhur kurrfarë rrahje as kurgjë, krejt këtë e ka shpikur dikush. Nuk e di kush, e as për çfarë arsyesh. Unë nuk jam njeri i skandaleve, e s’e di pse mediat po merren me kësi gjërash. Raportet tona janë shumë ‘nice’, për atë edhe nuk po e kuptoj pse doli tash kjo”, ka thënë këngëtari për emisionin “Express”.

Kujtojmë se së bashku me këtë lajm nuk u publikua asnjë fotografi apo diçka e tillë sa i përket përleshjes së dyshes.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...