Published On: 25 Janar, 2016

Agnesa patriote, me shpatë në dorë

Bukuroshja Agnesa Vuthaj na u është bërë patriote.

Në disa fotografi që ka postuar në Instagram ajo na tregon se di të përdorë shpatën.

Madje ajo rrëfen se nga leksionet që ka marrë, shpata duhet të qëndrojë mbi vetulla. Epo duket se Agnesa është një nxënëse e mir dhe aq më tepër kur bëhet fjalë për traditat tona.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...