Published On: 17 Qershor, 2016

Agani: Jam plotësisht i pafajshëm

Ish ministri i Shëndetësisë dhe ministri aktual i Ambientit, Ferid Agani, ka thënë se është plotësisht i pafajshëm, në një prononcim për Radio Europa e Lirë, kur është pyetur për akuzuat rreth rastit “Stentat”.

“E vetmja që tash më intereson është verdikti sa më i shpejtë dhe përfundimtar i organeve të drejtësisë gjyqësore mbi pafajësinë time të plotë”, ka deklaruar Agani për Radio Europa e Lirë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...