Published On: 28 Tetor, 2016
Bota |

Aeroplani kaplohet nga zjarri, tymi “mbulon” aeroportin e Çikagos (Video)

Një aeroplan i përfshirë në tym është parë në pistën e aeroportin O’Hare në Çikago, i njohur si aeroporti më i ngarkuar në botë.

Siç bëjnë të ditur mediat e huaja, përcjell Telegrafi, zyrtarët e aviacionit kanë thënë se incidenti ka të bëjë me një aeroplan komercial të “American Airlines” që u detyrua të abortojë fluturimin.

Po sipas medieve të huaja, tanimë zjarri është shuar dhe se nuk ka të dhëna për ndonjë të lënduar. /Telegrafi/

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...