Published On: 10 Janar, 2016

Adriatiku replikon Bushatin: Ehhh mor Andi ziu andej nga Shkodra është gjysma e origjinës tënde

Adriatik Riza Dosti përmes një psotimi në profilin e tij facebook del në mbrojtje të Sali Berishës duke mos u besuar replikave të bëra ndërmejt tyre. Për më tepër ja cfarë shkruan ai:

Nuk jam Avokati i Berishes dhe as qe kam ndermend ti dal ndonjehere ne mbrojtje e ne krah atij…per Shume aresye ,,,,por nuk mund te rrija dot pa reaguar pas nja dy postimeve e replikave publike ndaj tij me autor Andi Bushatin e Erjon Bracen . I pari thote qe nuk eshte faji im qe linda ne Bllok,,por eshte merita ime qe nuk u bera bythelepires i bllokmeneve …Ehhh mor Andi – ziu,,,andej nga Shkodra jone e mencur , nga eshte edhe gjysma e origjines tende familjare thone nje shprehje te bukur e shume kuptimplote,,,,C’ len nga Macja …minj do gjuaje…

Ndersa Bracja i shkruan Berishes ,,,Briskun Sali Briskun…Kam vetem nje pyetje per ty o Brace mavriu,,,Po pse mo te dolen qimet ty e u bere gati per brisk?…Veshtire ta besoj kete,,,se po te jete keshtu atehere Shqiperia e tera qenka bere per tu rruar…..A.R.D

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...