Published On: 8 Maj, 2016

Adrian Maliqi e nokauton boshnjakun Agoviq – VIDEO

adriankukryedy

Bokseri Shqiptar nga Mitrovica Adrian Maliqi që jeton dhe vepron në Ausburg të Gjermanisë mposhi kundërshtarin nga Bosnja Anando Agoviq në kategorinë 72 kg, Light Middleëeigt në rundin e dytë. Adriani e bombardoi me gjuajtje të fuqishme kundërshtarin dhe e detyroi trajneri i tij ta ndërprej meqin. Adriani deri më tani është i pa mposhtur.
Skënderbeut tim i them bravo dhe vazhdojmë në rrugë të përbashkëta drejt fitoreve të ardhshme. Trajneri dhe promotori i Fight Poëer Academy i Adrianit, Shqiptari Goni Gv Leone lindur në Iliridë jeton në Mynih të Gjermani. Ai tani ka një përvojë të madhe boksi, është mjaft i kënaqur me fitoren dhe sukseset e Adrianit, po ashtu e falënderon gjithë publikun Shqiptarë për mbështetje, tha për Shqiptari.eu menaxheri për media i Adrianit, Halit Nezaj. SHQIPTARI.EU

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/shqiptari-nga-ternovci-shefat-isufi-e-rrezoi-pese-here-kundershtarin-e-tij-nga-gjeorgjia-video/

adriannjeadriankukryedy adriandy

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...