Published On: 15 Prill, 2016

Adoleshenten e detyrojnë të bëjë seks në intervistën për punë

  • Një adoleshente është detyruar të bëjë seks gjatë një interviste për punë.

Denisse Villalta, tani 21 vjeçare ,ka pranuar kërcënime nga avokati Sunny Barkats i cili i kishte thënë që “ajo i përkiste atij tani” dhe se duhet të bënte seks me atë dhe gruan e tij.

“Isha konfuze për kahjen që intervista po merrte”- rrëfen Villalta. Ajo kishte pranuar punën sepse ishte në gjendje të vështirë financiare. Pastaj ajo kishte pranuar kërcënime të tilla si “Nëse të zë me dikë tjetër, do të vrasë”, transmeton ORAinfo.

Në ditën e dytë të punës, shefi i saj, Sunny Barkats i kishte kërkuar asaj që të bënte testin për Sëmundje Seksualisht të Transmetueshme, dhe nën këtë arsyetim, Denisse iku nga zyra duke mos u kthyer më kurrë. Më pas ajo pranoi këtë foto me thikë në dorë nga shefi i saj.

Sunny Barkats ka pasur probleme edhe me reperen Lil Kim, e cila e ka paditur për mashtrim dhe detyrim të nënshkrimit të marrëveshjeve pa dijeninë e saj. Barkats u kontaktua dhe deklaroi se Denisse po e bën këtë vetëm për hakmarrje ngase kishte qenë ish e dashura e vëllait të gruas së tij. /ORAinfo/
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...