Published On: 5 Qershor, 2016

Adnan Merovci e Skënder Hyseni tërhiqnin para kesh në emër të Rugovës (Video)

Zona Express ka transmetuar sonte pjesën e parë të dokumentarit ekskluziv, “Vjedhje në kohë lufte”, ku janë trajtuar keqpërdorimet në Fondin e Trepërqindëshit.

Në dokumentar flitet se si Adnan Merovci dhe Skënder Hyseni, si këshilltarë të Ibrahim Rugovës, tërhiqnin para në emër të tij.

Për detaje, shikojeni videon e mëposhtme.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...