Published On: 24 Gusht, 2016

Adnan Januzaj ka shënuar supergol në fitoren 1:0 të Sunderlandit

Sunderland ka mposhtur 1:0 Shrewsbury për të kaluar në rrethin tjetër të EFL Cup.

Golin e vetëm dhe të fitores në këtë takim e shënoi Adnan Januzaj, i cili shënoi një gol shumë të bukur me të djathtën në minutën e 83’të. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...