Published On: 12 Janar, 2016

Adidasi me këpucë të veçanta për Messin (Foto)

Kompania “Adidas” ka krijuar një palë këpucë të veçanta për Lionel Messin për të festuar Topit të Artë, të cilin e fitoi për të pestën herë në karrierën e tij.

Ylli i Barcelonës dje mposhti Cristiano Ronaldon dhe Neymarin për çmimin prestigjioz dhe për këtë ka vendosur që ta shpërblejë me një palë këpucë kompania “Adidas”

.

Pasi realizoi 52 gola për klubin dhe kombëtaren e tij gjatë vitit 2015, arritja e madhe e Messit është shpërblyer nga sponsori i tij me këpucë, në të cilat paraqiten pesë Topa të Artë, derisa në këpucën e djathtë shkruhet “Më i miri i të gjitha kohërave”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...