Published On: 26 Qershor, 2016

Aderime të reja në AKR

Aleancës Kosova e Re të Behgjet Pacollit sot në Drenas i janë bashkuar 150 të rinj.

“Sot në Drenas Aleancës Kosova e Re, iu bashkuan 150 të rinj me shumë vullnet dhe përgatitje që përmes AKR-së të sjellin progresin shoqëror në Kosovë”, thuhet në një komunikatë të lëshuar nga AKR.

 Të rinjtë janë pritur nga koordinatori i i AKR’së në Drenas, Durim Neziri, koordinatori i zgjedhjeve në nivel vendi, ish-ministri Ismet Mulaj, dhe kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri.

Ata kanë vlerësuar lartë vendimin e të rinjve për t’iu bashkuar AKR’së dhe u zotuan që të gjithë së bashku do të punojnë për një Kosovë të zhvilluar.

Ditëve në vijim priten edhe shumë aderime të reja në AKR, ka paralajmëruar partia.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...