Published On: 18 Korrik, 2016

Adem Jashari, siç nuk e keni parë asnjëherë (Foto)

Vëllai i Adem Jasharit, Rifati, vazhdimisht po e freskon faqen e tij zyrtare në Facebook, me foto të papara deri me sot të Adem, Hamëz dhe Shaban Jasharit

Më poshtë shihni disa fotografi të papara deri me sot të Komandanti Legjendar Adem Jasharit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...