Published On: 29 Janar, 2016

Adem Jashari, në një foto të rrallë

Një fotografi që po bën xhiro në rrjetet sociale dhe në fb është ajo e Adem Jasharit, jo në ditët e fundit të jetës së tij, por në një kohë lufte, kur ai duket se kishte arritur kulmin në veprimtarinë e tij të organizimit gueril.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. gani gashi thotë:

    Njeriu qe padyshim nuk do vdes kurr !

    Përgjigjiuni
    Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...