Published On: 14 Shtator, 2016

Adem Grabovci në Prokurori – fillon intervistimi për aferën “Pronto” (Foto dhe Video)

Ish-Nënkryetari i PDK’së, Adem Grabovci është paraqitur sot në Prokurorinë e Shtetit.

Për të qenë më i saktë, ai u pa tek futej në objekt 10 minuta para kohe.

Grabovci do të merret në pyetje nga prokurorët special, Drita Hajdari dhe prokurori Elez Blakaj, së bashku me prokurorin e Shtetit, Lulzim Sylejmani si të dyshuar në aferën “Pronto”.

 

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...