Published On: 7 Tetor, 2016

Adelina Ismaili është shtatzënë, ja kush është babai i fëmijës!

Diva shqiptare, siç e quan populli Adelina Ismailin, e cila nga bashkëpunimi me reperin G4shi në këngën “Karma” nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor.

Por këngëtarja, e cila po jeton në Zvicër me bashkëshortin e saj Val Krasniqin, ka gjasa po bëjnë planifikimin familjar, dhe kjo mund të jetë arsyeja, që po e mban këngëtaren larg diskografisë shqiptare.

Dashuria në mes të Adelinës dhe Valit po bekohet me fëmijë, pasi këngëtarja është shtatzënë.

Lajmin për këtë proces jetësor e ka konfirmuar motra e Adelinës, Ema, e cila bashkë me Zanfinën me padurim po e presin marrjen e statusit të tezes, transmeton Prive.Al.

Fëmija i parë në familjen Ismaili fatmirësisht po vjen në kohën e duhur, pas një periudhe të dhimbshme nga mungesa e zonjës Mona, mamasë së tyre, e cila u nda nga jeta vetëm pak muaj më parë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...