Published On: 2 Shkurt, 2016

Adelina Ismaili, diva që theu të gjitha tabutë (Video)

  • Adelina është diva seksi e estradës sonë, përkundër viteve që mbartë mbi supe ajo prapë se prapë mbetet një divë e vërtetë.Shumë kush për të ka folur se ajo ka kopjuar këngëtaret serbe, por vetë Adelina këtë fakt e ka mohuar duke thënë se ajo gjithmonë ka shikuar divat e estradës hollivudiane dhe është inspiruar nga to.

Se Adelina me të vërtetë është njëra prej yjeve të estradës sonë që ka thyer të gjitha tabutë me veshjet e saj e vërteton edhe videoja, e cila është gjiruar në vitin 1996 për programin e vitit të ri.

Kënga “Sajzeza” në bashkëpunim me grupin Elita 5, që para 18 viteve Adelina nuk ka pasur frikë që ta ekspozoj trupin e saj dhe të tregoj linjat e saj perfekte.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...