Published On: 30 Janar, 2016

Adelina Berisha: Nuk shkoj me askënd as per 6 milionë euro

E ftuar mbrëmë në emisionin “Oktapod” te Turjan Hyskes, Adelina Berisha ka thënë se nuk është paraja dhe fama gjithçka për të.

Në rubriken “Dislike” të “Oktapod“, Adelina i është pergjigjur komentit të një fansi, i cili jepte 10 mijeeuro për të qeneë një natë me të.

Moderatori i emisionit, TurjanHyska e ka “ngacmuar” Adelinen e deri në fund të intervistës, duke e shtuar shumën deri në 6 milion eiuro dhe ajo serish ka thënë se me askënd nuk shkon për sado që të jetë shuma.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...