Published On: 25 Shkurt, 2016

Abramovich ndan 130 milionë funte për këta tre lojtarë

  • Pas dështimit në këtë sezon në Ligën Premier, Chelsea po përgatitet për transfere të reja.

Përveç se po kërkojnë një trajner si pasues të holandezit, Guus Hiddink, edhe lojtarë të klasit të lartë.

Pronari i The Blues, Roman Abramovich ka ndarë 130 milionë funte për afatin kalimtar të verës, transmeton Telegrafi.

Në mesin e lojtarëve që përflitet se do të transferohen janë mesfushori i Bayern Munich, Arturo Vidal, si dhe John Stones i Evertonit.

Por, në listën e transfereve është Guillermo Varela, i cili vështirë se do të lirohet nga ana e Manchester Unitedit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...