Published On: 9 Janar, 2016

Aborton Ryva Kajtazi, jo me dëshirë

Pak javë më parë Ryva Kajtazi dha lajmin se është shtatzënë. Fëmija i parë si fryt i dashurisë së këngëtares me bashkëshortin Fidanin, pritej të vinte në jetë gjatë gjysmës së parë të vitit 2016.

Mirëpo fatkeqësisht, gjërat nuk kanë shkuar ashtu si mendoheshin. Shtatzënia e këngëtares është ndërprerë ditëve të fundit nga siç merr vesh Prive, një abort spontan.

Shpresojmë se kjo ngjarje e hidhur të harrohet sa më shpejt që është e mundur dhe ky vit të jetë i mbushur përplot me sukses për Ryvën.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...