Published On: 2 Mars, 2016

Abdixhiku: Një zyrtar gjuajti me allti prej zyrave të partisë dhe nuk u kap

Analisti Lumir Abdixhiku, ka shkruar në llogarinë e tij në “Facebook” rreth ngjarjeve të fundit që po ndodhin në opinionin publik, sidomos polemikat mes disa udhëheqësve të UÇK-së.

“Na një njeri që gjuan allti prej zyreve të partisë – n’mes të Prishtinës – nuk po guxojmë me lypë e gjetë, jo po guxojmë t’i gjejmë vrasësit e luftës a pasluftës. Ja pse na vjen Gjykata Speciale”, ka shkruar ai.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...