Published On: 5 Mars, 2016

AAK bën homazhe në Prekaz

Në kompleksi memorial “Adem Jashari”, në Prekaz kanë filluar homazhet e qytetarëve, përfaqësueseve të institucioneve dhe subjekteve politike.

Aty në këto momente po bën homazhe lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, së bashku me përfaqësues të tjerë të kësaj partie.

 

hizmahse25845prekaz-foto-xhemail-sllovinja-8

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...