Published On: 8 Janar, 2016

A u vodhën 80 mijë euro nga shtëpia e Sadulla Durakut?

Ditë më parë në shtëpinë e Sadullah Durakut, kryetarit aktual të Likovës i cili është edhe nënkryetar i BDI-së në pushtet i partisë shqiptare, sipas informatave të pakonfirmuara, hajdutët kanë vjedhur në shtëpinë e tij, njofton portali Libertas.

Burimet nga Libertas thanë që në shtëpinë e Durakut janë vjedhur 80 mijë euro nga shtëpia e tij. Libertas ka telefonuar në stacionin policor dhe nga atje kanë thënë se ky rast do të ketë një përgjigje nesër nga zëdhënësi i policisë në Kumanovë.

Kryetari Duraku në telefon ka thënë se ka pasur një grabitje, por jo në shtëpinë e tij, por në shtëpinë e vëllait të tij. Nëse vërtetë janë vjedhursh rreth 80 mijë, Duraku tha se ai nuk sheh ndonjë nevojë për një informacion të tillë që të vendoset në publik dhe ka mbyllur telefonin duke uruar një mbrëmje të këndshme.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...