Published On: 7 Janar, 2016

A thua a ia dha “zogun” Angela Merkel sheikëve?

Modeslja shqiptare Angela Martini është përfolur shpesh se ka lidhje të afërta me sheikë.

Majdej disa herë Angela është kritikuar nga njohës të show bizit shqiptarë se është e gatshme të bëjë shumëçka për famë dhe para, shkruna ORAinfo.

Kohëve të fundit në media është ngritur një debat rreth shkuarjes së vajzave shqiptare në Dubai dhe fenomenin e ‘zhvatjes’ me sheikë.

Nuk dihet nëse pjesë e këtij rrjet është edhe modeloja shqiptare. Kujtojmë se Angela ka qenë në lidhje edhe me repartin amerikan 68 vjeçar, Russell Simons.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...