Published On: 21 Maj, 2016

A po përsëritet 63-shi në Shkup, ja si duhet të mbroheni nga tërmetet!

Dy lëkundje sizmike goditën Maqedoninë sot pasdite.

Por si duhet të reagojmë dhe të mbrohemi kur bien termete?

Çfarë duhet të bëjmë kur tërmeti na gjen brenda në banese? Po nëse tërmeti bie gjatë kohës kur jemi në rrugë apo ambiente publike?

Po ju sjellim disa këshilla të Mbrojtjes Civile Shqiptare..

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...