Published On: 16 Janar, 2016

A po e mbron Gruevskin edhe bekimi i kreut të Bashkësisë Islame në Maqedoni !?

Kryetari i Bashkësisë Fetare Islame në Maqedoni, Sulejman Rexhepi është një nga krerët fetar që kishte bekuar kryeministrin Nikolla Gruevski dhe duke u lutur për të. Ky bekim sërish është rikthyer në rrjetet sociale, duke theksuar se a mund të jetë kjo lutje e Reis ulemasë së Maqedonisë që po e mban të fortë kryeministrin dhe liderin e VMRO-DPMNE.

”Allahu ta bekojë kryeministrin Nikolla Gruevskin!”, ishte urimi për Gruevskin.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...