Published On: 12 Maj, 2016

A po bëhen pazare për drejtorin e ri të AKP-së? (Foto)

Pretendenti kryesor për drejtor të Agjencionit Kosovar të Privatizimit, Ekrem Hajdari është parë nën shoqërimin e Petrit Gashit, kryetarit të bordit të AKP-së dhe një personi tjetër.

Hajdari, i cili synon të bëhet numri një i AKP-së, mësohet se ka pëlqimin e dy partive të koalicionit, PDK-së dhe LDK-së. Indeksonline ka siguruar një fotografi ku ata shihen duke pi kafe në njërin prej lokaleve të Prishtinës.

Ndërsa portali Indeksonline në ditët në vijim do të publikoj se për çfarë ishte i dyshuar Ekrem Hajdari deri sa ishte në postin e zv/drejtorit të Doganës së Kosovës.

Image
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...