Published On: 1 Mars, 2016

A nuk i kërkuat Adem Jasharit vrasjen e Fehmi Lladrovcit, Luan Haradinajt, Abedin Rexhës…

LEXONI edhe: http://www.shqiptari.eu/fshehja-e-ngutshme-e-parave-te-pista-me-thase-nga-thacico/

http://www.shqiptari.eu/ekskluzive-xhabir-zharku-e-rrembeu-torturoi-dhe-e-ekzekutuan-eprorin-kuqi/

Përplasja Rexhep Selimi me Ramiz Lladrovcin, e nisur të premten nga foltorja e Kuvendit të Kosovës, ka vazhduar, raporton KTV.

Për marrëdhëniet e Adem Jasharit me disa prej figurave më të larta të UÇK-së, deputeti Selimi ka folur të hënën në Interaktiv të KTV-së, duke qëndruar prapa deklaratave që kishin nxitur reagimin e Lladrovcit.

Selimi ka shtuar se reagimet që kanë ardhur si nga ambasadori Lladrovci, deputetja Ganimete Musliu, por edhe Gani Geci, kanë qenë të porositura nga presidenti i zgjedhur, Hashim Thaçi.

Por, Lladrovci, ndër të tjera në Facebook, ka paralajmëruar deputetin Selimi se publikimi i një audioincizimi të tillë do të shkonte në dëm të tij. Lladrovci gjithashtu ngre pyetje në drejtim të deputetit Selimi rreth vrasjes së Fehmi Lladrovcit, Luan Haradinajt, Abedin Rexhës e të tjerëve.

“A nuk i kërkuat Adem Jasharit se ai grup, i përbërë prej 10 vetave, duhej luftuar e vrarë kudo që të ndeshej?, ka pyetur Ramiz Lladrovci.

“A nuk i kërkuat Adem Jasharit se ai grup, i përbërë prej 10 vetave, duhej luftuar e vrarë kudo që të ndeshej?, ka pyetur Ramiz Lladrovci.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...