Published On: 24 Shkurt, 2016

A mos është Hashimi dëshmitari i mbrojtun i Speciales?

A MOS ASHTË HASHIMI DËSHMITARI I MBROJTUN I SPECIALES, që u ka hy lepuri në barkë shokëve të tij të ” idealës” kriminele !!!!

Xhevat Rexhaj

Ashtë bo zor me shkrue, se turli shylybyli po keqkupton ( mos jam ba me Hashen haaaaaaaaaa), por nejse shumica ketu po kuptohemi. Po mendoi qe sa kohë: Athye pse njerez që perfliten ( pra akuzohen nga shoket e tyne dhe nji pjese e agjencive të sigurimeve nderkombetare e edhe te KFOR it) si kriminela, vrases dhe lpk ista të rrezikshem e nder ta edhe ai Ibrahim Kelmendi, qe edhe ka marre pjese ne djegjen e Shqipnise me 1997, nji fare Murat Jashari vlla i atij Kumanoves, plus miqe e shokë të ngushte të Hashimit, Ramushi, Limaj, Jakupi, Bilaali, R. Selimi, A. Kurti, F. Topalli, L. Ibrahimi, F. Ismajli Z. Berisha e plotë të tjerë, janë kundër Hashim Thaqit tash?? Athue pse këta nuk ishin kundër Hashimit e K. Veselit ,kur ne shkruanim se Hashimi dhe keta me te ishin banda, dhe uzurpator e shik ista, pse keta na kercnonin neve kur e akuzonim banden e tyne SHIK ne krye me Hashimin, pse këta dikur banin festa kur vriteshin LDK stat..etjera e tjera…athue pse tash janë dal kunder tij, pse mu tash kur Amerika medoemos don ta finalizoi Gjykaten Speciale???? athue pse , pse pse dhe shumë pseha ?????? Asnji faj se ka LDK ja në këto lojna, LDK ja duhet të kujdeset për shtetin dhe sygjerimet e SHBa-së, a zgjidhet Hashimi apo jo nuk më bahet fortë dert….ngase Kosova ka 4 parti të Hashimit_pdk-vv-aak dhe nisma e jakupit…plus hajnat e ojq ve…..dhe LDK ja ska ka me ik se me dikend duhet me mbajte shtet me zor……por pyetja mbetet PSE shokët e ngushte të Hashimit janë kundër Hashimit ??????????????????????????

Nga Xhevat Rexhaj

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. diaspora shiptare thotë:

    po ky person aq i koruptuar aq shum vrasje qe kan ndollur prej gojes ti ky asht fajtor per te gjitha vrasjet e mbas luftes por edhe para luftes qe i kan krye ky haliti etj etj keta jo qe do ti denoj zoti por edhe populli do ti denoj se keta te dyt qe i permendem jan shum frikacak e qe jon hajna jan e paguajn njerzet dhe edhe qa asht ma e keqja ne popullat te pafajshme se ne ushtar skan pas shanc sepse nuk kan mar pjes ne uqk vetem sa kan ardhun ne diaspor sepse kan qe asylanta te mjer dhe i kan koruptu njerzit e vet te drenices ata te pa shkoll analfabetet

    Përgjigjiuni
    Pelqej(1) Nuk Pelqej(1)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...