Published On: 16 Tetor, 2016

A kanë dhënë urdhër për vrasje ministrat e Qeverisë së Përkohshme – Hashim Thaçit? (Video)

Emisioni Zona Express ka transmetuar sonte pjesën e parë të dokumentarit “Gjahu në UÇK”; ku janë transmetuar rrëfime dhe dëshmi se kush janë komandantët dhe për çfarë do të akuzohen ata nga Gjykata Speciale.

Në këtë dokumentar jepen detaje interesante rreth disa vendimeve të ministrave të Hashim Thaçit menjëherë pas luftës.

Shikojeni videon.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...