Published On: 21 Janar, 2016

A ka shqiptar pa e dëgjuar këtë super këngë?

Një këngë e bukur që tregon se ne, pa marrë parasysh se në cilin vend jetojmë dhe punojmë, nuk e harrojmë identitetin tonë kombëtar, përcjellë mesazhin Jam Krenar Qe Jam Shqiptar, faqe që e ka shpërndarë këtë këngë.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. marjo thotë:

    Shum kenge prekese. E degjoj perdite

    Përgjigjiuni
    Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...