Published On: 18 Prill, 2016

A ka pozuar Morena nudo? (Foto)

Modelja Morena Taraku ditë më parë ka prerë flokët dhe sigurisht pamjen e saj të re e ka shfrytëzuar për ndonjë set të ri fotografik, shkruan Gazeta Express.

Këto janë fotografitë më të reja të modeles, por ende nuk dihet se a ka pozuar ajo nudo apo vetëm nuk po i shihen rrobat?

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...