Published On: 21 Tetor, 2016

A ka nisur Lufta e re e Ftohtë?

Sekretari amerikan i Shtetit, John Kerry, ka kërkuar që Rusia të hetohet për krimet e luftës në Siri.
Ministri i Jashtëm rus, Sergei Lavrov, ka thënë se “rusofobia” është në zemër të politikës amerikane dhe se ajo paraqet kërcënim për sigurinë kombëtare të Rusisë. /REL.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...