Published On: 8 Maj, 2016

A ka ndërtuar Blendi Fevziu vërtetë pallate? Ja si përgjigjet ai

Gazetari Blendi Fevziu ka folur në emisionin “Oktapod” për akuzat se ai ka ngritur pallate në zonën afër stadiumit “Qemal Stafa”.

Fevziu në këtë mënyrë flet pas shumë kohësh për një nga akuzat delikate ndaj tij.

“Nuk jam marrë kurrë me ndërtime pallatesh në jetën time, nuk kam kohë fizike të bëj ndërtime, nuk kam asnjë kompani të regjistruar dhe nuk do të merrem kurrë me ndërtime”,- ka thënë drejtuesi, duke përgënjeshtruar zërat që janë ngritur për këtë.

Ai ka shpjeguar se në atë zonë ka trashëguar një truall nga e ëma dhe se i takonin 300-400 metra katrorë.

I pyetur gjithashtu nëse dëshironte të kishte një fëmijë të tretë, moderatori përgjigjet se, ende nuk e di një gjë të tillë, por ardhja në jetë e vajzës së vogël i ka shtruar një dimension tjetër jetës së tij. “Nuk e di, por jam shumë i lumtur me vajzën e vogël që ka ardhur. Kam rigjetur një dimension të ri, që vrapoj për të shkuar në shtëpi që ta kap pa fjetur akoma”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...