Published On: 15 Qershor, 2016

A janë fakte se është krijesë misterioze: Pamjet flasin për ekzistencën e krijesave mitologjike (Video)

Një video që është realizuar me dron, dhe që është shikuar nga më shumë se 500.000 njerëz, shfaqet një gjë gjurmë e pazakontë në fusha.

Por kjo video dëshmon më së miri për ekzistencën e Bigfoot-it (këmbëmadhit) , për të cilin kemi dëgjuar vetëm në përralla dhe që besohet se kanë ekzistuar para mijëra viteve, transmeton Telegrafi.

Ata që dyshojnë për këtë krijesë, mund të shikojnë me vëmendje videon në veçanti në sekondën e 25-të, ku shihet duke vrapuar nëpër fusha, kurse videoja është bërë hit në internet.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...