Published On: 6 Shtator, 2016

A ishte atentat ndaj Putnit aksidenti me veturën e tij? (Video)

Në një aksident katastrofal, i cili ka ndodhur në rrugën Kutuzov në Moskë, vdiq në vend nga një shoferët personal të presidentit rus Vladimir Putin.

Ai ka vozitur makinën presidenciale e tipit “BMW”, kur në të nga ana e kundërt me një shpejtësi të madhe ka goditur makina e tipit “Mercedes”, transmeton TetovaSot.

Aksidenti më shumë ngjajnte si një atentat, në vend se si një aksidenti klasik.

Shoferi i Putinit, i cili thuhet se ka qenë një nga të preferuar e Presidentit rus ishte ka pasur dyzet vjet përvojë në vozitje të makinës.

Nga forca e goditjes makina e tij pothuajshe plotësisht u shkatërrua, dhe vdiq në vend.

Aksidenti i trafikur të tmerrshëm është regjistruar nga kamerat e sigurisë të montuara në rrugët e Moskës./TetovaSot

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...