Published On: 24 Maj, 2016

A ishin agjent të UDB-së Isa Mustafa dhe Bujar Bukoshi?!

 

Kush ishin dy udhëheqësit kryesor të Qeverisë së Kosovës, Bujar Bukoshi e Isa Mustafa? A ishin ata agjent apo jo të SHIK-ut? Kush merrte vendime për disfavorshme për Kosovën dhe pse? Pse dështoi lufta institucionale dhe ju nënshtrua segmenteve të tjera, që rezultojnë të jenë udhëhequr po nga njerëz të UDB-së?

Për këto dhe shumë çështje të tjera në artikullin që do të botohet në vijim.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Xhelal Ferizi thotë:

    ise mustafa e ka deshmue –qysh ne ate kohe ehst regrutue –e dine mire dhe fusha e male–se ne mardhenje fort speciale–ne komitetin krahinor–gjith ka qene ky i zi e i gjore– veq s evegel e qka tjeter –ky spiun ky ujk i vjeter– ne politike te pansllavise– ather rrugen e ka nise — edh e sot me loje zezone –de e luan demarkacione– qysh s e erdh ky erdh shemtija–token tone e mblo j varfria –vargje nga autori xhelal ferizi

    Përgjigjiuni
    Pelqej(6) Nuk Pelqej(1)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...