Published On: 6 Janar, 2016

A imagjinoni dot si dukej Atifetja para se të dilte nga zarfi(Foto)

Është e para e vendit, gruaja që u bë e para presidente femër në Kosovë, duke hyrë kështu ne histori, shkruan “Kosovarja”.

Sot, Presidentja ndër tjerash përflitet edhe për pamjen dhe stilin e saj.

Ja se si ishte zonja Jahjaga para se të dilte nga zarfi që e bëri Presidente, shkruan “Kosovarja”.
atifete-j

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...