Published On: 16 Dhjetor, 2015

A i keni parë fotot nudo të gruas së Donald Trump? (Foto)

Bashkëshorti i saj është kandidati ndoshta më i favorizuar për të fituar garën mes republikanëve për Shtëpinë e Bardhë.

Dhe nëse ndodh që Trump të zgjidhet president, gruaja e tij Melania do të jetë e para “First Lady” që ka dalë nudo.

Melania Knauss, gruaja e tretë e Trump ka qenë një modele e suksesshme në të kaluarën ku nuk kanë munguar pozat nudo.

Është me origjinë sllovene dhe pavarësisht 45 viteve në shpinë, është ende shumë seksi

Por ajo nuk është aspak e druajtur përpara shtypit.

“Bëjmë seks të çmendur. Të paktën një herë në ditë, ka raste edhe më shumë”, ka deklaruar ajo pak kohë më parë duke folur për jetën seksuale me miliarderin Donald Trump.

Donald e njohu Melanian në një klub nate në 1998.

Ajo ishte 28 vjeç, ai 52.

Donald sapo ishte ndarë nga gruaja e tij e dytë Marla Maples.

Pas 7 vitesh lidhje, Donald dhe Melania u martuan në 2005.

Një ceremoni superluksoze dhe me të ftuar VIP.

Vetëm fustani i nuses kushtoi 275 mijë euro./tema

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...