Published On: 10 Shkurt, 2016

A është opozita e vendosur?

Tre liderët e Opozitës janë takuar sot sërish por larg syve të mediave.

Në një komunikatë për media që është dërguar nga zyra për media e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës thuhet se tre liderët Haradinaj, Ymeri dhe Limaj, kanë thënë pas takimit se kundërshtimi politik opozitarë është i vendosur dhe do të vazhdojë të jetë më i fuqishëm se asnjëherë më parë.

Sipas opozitës kjo do të vazhdojë deri në shpërndarjen e parlamentit dhe shpalljen e zgjedhjeve të parakohshme.

“Protesta e 17 Shkurtit, do të jetë ndër protestat më të mëdha të organizuara deri me tash”, thuhet në komunikatën e AAK-së./KosovaPress/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...