Published On: 17 Korrik, 2016

A është normal? Liburn Aliu me djalin e tij lëshohen me litarë nga ndërtesa e PTK-së (FOTO)

Liburn Aliu, Drejtor i Urbanizmit, Ndërtimit dhe Mbrojtjes së Mjedisit në Komunëën e Prishtinës ka publikuar një fotografi në fb me të cilën ka treguar se është lëshuar me litarë prej ndërtesës së Postës dhe Telekomit të Kosovës. Kjo ndërtesë është e lartë 52 metra.

“Me Glaukun, ne leshim nga ndertesa e PTK-se”, ka shkruar Aliu në FB derisa bashkë me te është parë edhe djali i tij, Glauku.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...