Published On: 30 Tetor, 2016

A është një nga motrat Mustafa e egër në shtrat? (Video)

E vogla e motrave Mustafa, Lule Mustafa ka rrëfyer gjëra mbi jetën private.

Në pyetjet provokative të intervistës “60 sekonda” në Prive, këngëtarja ka folur për eksperiencat e saj seksuale në mënyrë të kufizuar.

Teksa u pyet se kë do ta fuste në shtrat çdo natë, ajo refuzoi të përgjigjet, Lulja vazhdoi duke thënë se i pëlqejën meshkujt bjondë.

E pyetur nëse është e egër në shtrat, ajo tha se “këtë nuk e di ende”, duke aluduar në një farë forme se mund të jetë edhe e virgjër.

Ndërsa nëse ka gjoks të madh dhe asocion me këngën “Mamica”, Lulja tha se nuk e gjen veten aty, ani pse ka gjoks mjaft të madh.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...