Published On: 22 Mars, 2016

A është ky terroristi që tronditi Belgjikën?

Shpërthimt në Bruksel dyshohet se mbajnë firmën e Najim Laachraoui. Ai është terroristi i fundit i celulës së Salah Abdeslam, që ndodhet në arrati që pas sulmeve terroriste në Paris. Ai është 24 vjeç dhe është në arrati, gjurmët e tij janë gjetur gjithandej ku u hetua për terrorin në Paris. Ndërkohë, në një operacion të mirëorganizuar policia belge kapi para pak ditësh terroristin më të kërkuar dhe më të frikshëm në botë, Salah Abdeslam.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...