Published On: 14 Korrik, 2016

A është ky shpirti i njeriut duke lënë trupin?

Kjo është pyetja më e madhe e njerëzimit: Çfarë na ndodh pasi vdesim?

Një foto e bërë në SHBA po thyen rrjetin.

Një shofer kamioni, Saul Vazquez thotë se ka fotografuar momentin kur shpirti i një burri largohet nga trupi i tij.

Ai hasi një aksident gjatë rrugëtimit dhe bëri një foto.

Në foto duket shpirti i motoçiklistit mbi trupin e tij.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...