Published On: 22 Mars, 2016

A është Kosova cak i sulmeve terroriste? (Video)

Çfare e shkaktoi sulmin në Bruksel, a mund të përsëriten aktet e tilla? Çfarë duhet të bëjnë shtetet evropiane në parandalimin e sulmeve dhe a ka kërcënime se edhe Kosova mund të jetë cak i akteve të tilla?

Për këto çështje kanë folur ekspertët e sigurisë Agim Musliu e Skender Perteshi, të cilët ishin mysafirë në InfoMagazine të Klan Kosovës, videon e të cilëve mund ta ndiqni më poshtë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...