Published On: 22 Shtator, 2016

A e keni ditur se kjo aktore është bashkëshortja e Çun Lajçit? (Foto)

Çun Lajçi njihet për rolet e tij dhe profesionalizmin që e tregon gjithmonë kur shfaqet përpara syrit të kamerës teksa xhirohet duke luajtur filma.

Ai, vazhdon të jetë njëri ndër aktorët më të pëlqyer nga xhenerata të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Në familjen e tij, nuk ësdhtë vetëm ai që ka shpirt artisti, edhe bashkëshortja e tij e cila në filmin ‘Azem Galica’ u nderua me rolin si nëna e Azem Galicës. Në po këtë film rol pati edhe vetë Çun Lajçi.

Për ju që se keni ditur, Çun Lajçi dhe aktorja Fatime Sefaj janë burrë e grua, ndërsa ne ju sjellim disa foto të përbashkëta të tyre, njërën kur ishin të rinjë dhe tjetrën të realizuar më vonë.

Janë po të njejtit, plot energji e dashuri./lajmi.net

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...