Published On: 28 Janar, 2016

A e dini si quhet Ryva Kajtazi?

Këngëtarja dhe njëkohësisht dizajnerja, Ryva Kajtazi që padyshim është jo vetëm e njohur por edhe shumë e dashur për fansat dhe publikun kosovar, duket që nuk është treguar plotësisht e sinqertë për diçka. Ajo quhet Ryvanda Kajtazi, por ka përdorur pseudonimin apo shkurtesën “Ryva”, mbase për shqiptim më të lehtë

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...